Зелений дах
Облаштування, але вимагає ретельного проектування і серйозної підготовки. У конструкції такого даху змінена традиційна гідроізоляція (смола та руберойд або ПВХ мембрана так як вони механічно слабкі матеріали). Гідро ізоляційна безшовна система складається з двох шарів. Перший шар це поліуретанова смола, механічно міцний матеріал який потрапляє у всі пори та тріщини (за рахунок розширення заповняє їх), гідро ізолює їх та скріплює, та являється грунтом який склеює основний еластичний матеріал поліуретан в парі з геотекстилем для армування гідроізоляційного шару. Такий метод надзвичайно міцний, ніж традиційний, оскільки шар гідроізоляції в ньому не піддається механічним пошкодженням і негативному впливу атмосферних факторів та не боїться агресивних сполук.

Поверх гідро ізолюючого шару насипають промитий гравій. На верхній шар гравію укладається вегетаційний шар (грунтовий субстрат, складений з керамзиту, торфу і компосту).

На зелений дах в основному висаджуються рослини, які добре накопичують воду, не вимагають ретельного догляду і частого поливу, з нерозвиненою поверхневою кореневою системою. Такі сади можна закладати тільки на плоскі дахи, які мають міцну конструкцію та в змозі витримати навантаження від 10кг/м2 (залежно від товщини вегетаційного шару). Така гідроізоляційна система надійна та міцна. Не боїться механічного навантаження коріння рослин, еластична – при просіданні будинку та утворення тріщин основи утримує гідроізоляційний захист даху. Екологічно чистий матеріал. Не горючий з великим терміном експлуатації більше ніж 50років.

Система «ЗЕЛЕНИЙ ДАХ» створює приємну природну атмосферу, за рахунок великої площі створює позитивну екологічну рекреаційну зону відпочинку для мешканців будинку, яким не потрібно витрачати час та пальне для поїздки до парку. В літній період захищає дах від перегріву а в зимовий період від промерзання та механічного навантаження під час процесів танення льоду. Якщо таких дахів в містах буде багато то це позитивно буде впливати на мікроклімат всього міста.